arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat Koşulları

Ürününüz en 1-5 iş günü içerisinde teslim edilir. Pandemi ve forsmajör durumlarda teslimat süresi değişkenlik gösterebilir. ürününüz yırtılmış, hasar görmüş, ıslanmış, açılmış bir şekilde kargo şirketi tarafından teslim edilmek istenirse kargo teslimat formunu imzalamadan önce "kargo hasar tutanağı" talep ediniz ve tarafımızı bu konu hakkında bilgilendiriniz. 

Tutanak tutulmadan teslim aldığınız hasarlı paketlerden şirketimiz sorumlu değildir. 

Ürünlerin iadesi nasıl yapılır?

Satın aldığınız ürünleri kullanılmamış ve zarar görmemiş olması koşuluyla, teslim almış olduğunuz tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde faturasıyla beraber iade edebilirsiniz. 

Satın aldığınız ürünlerin hasarlı ve/veya kusurlu bir şekilde tarafınıza ulaşması durumunda da iade hakkından yararlanabilirsiniz. 

İade etmek istediğiniz ürünlerin Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde belirtilen iade/cayma şartlarına uyması gerekmektedir. 

İade Süreci 

İade etmek istediğiniz ürünü sipariş numarasıyla birlikte tarafımıza belirtilen süre zarfında e-posta yoluyla bildirmeniz gerekmektedir. 

İade etmek istediğiniz ürünü faturasıyla birlikte iade nedenini belirterek ilgili kargo şirketiyle Assembly Ferko Signature Binası, Büyükdere Caddesi No. 175 34330, Levent-İstanbul gönderdikten sonra ürünün tarafımıza ulaşmasıyla beraber iade işlemleri başlatılacaktır. 

Tarafımıza gönderilen ürünler incelendikten sonra iade prosedürüne uygun olan ürünlerin iade işlemi başlatılacaktır. 

Ürün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ürün birim fiyatı + KDV şeklinde kesilmiş “iade faturası” ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası gönderilmediği takdirde iade işleme alınmayacaktır. 

İade işleminin onaylanması durumunda tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

İade işleminin onaylanmasından sonra 10 (on) iş günü içinde ürünün ücreti hesabınıza yatırılacaktır. 

Hangi koşullarda iade yapılmaz?

Teslimat tarihinden itibaren 14 (on dört) gün geçmesi durumunda satın almış olduğunuz ürünü iade edemezsiniz. 

Herhangi bir şekilde kullanıcı hatasından kaynaklanan sorunlarda ve kullanılmış ürünlerde iade hakkınız bulunmamaktadır. 

Değişim Koşulları

Ürünün değişimleri teslimattan kaynaklanan hasar durumunda ve/veya kusurlu ürün gönderiminden dolayı ürünün yalnızca muadilleri ile yapılmaktadır.

Müşteri tarafından ürünün değişim şartları kabul edilmediği durumlarda iade işlemi gerçekleştirilecektir. 

Ürün değişimlerinde, ürün tarafımızca teslim alındıktan ve incelendikten sonra 14 (on dört) iş günü içerisinde değişim işlemi yapılmaktadır. 

Your Cart

Your cart is currently empty. Click here to continue shopping.