arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

Maldives Guide by Sonu Shivdasani

Maldives Guide by Sonu Shivdasani

GASTRONOMİ DURAKLARI

Favorim tabi ki Soneva Fushi’de konumlanan, dünyada üç Michelin yıldızına sahip dört şeften biri olan şef Akira yönetimindeki So Hands On. Deniz ürünleri Japon balıkçılardan temin ediliyor ve kalitesi muazzam.

Sobah ise bir diğer favorim. İster Turtle Beach’te ister özel piknik adanızda size özel bir servis sunabiliyor. Bahçeden ya da o gün yakalanmış balıklardan harika lezzetler ortaya çıkarıyor.

MİMARİ 

Çatılarında ahşap kiremitlerin kullanıldığı ve geleneksel jetty’lerden ilham alınarak tasarlanan tesisimizi hala çok ilgi çekici buluyorum.

ALIŞVERİŞ DURAĞI

Cheval Blanc Randheli’de yer alan dükkanlar muazzam. Resort LVMH grubunun bir parçası; dolayısıyla neredeyse grubun her markasını burada bulmak mümkün.

MANZARA NOKTASI

Baa Atoll’da yer alan Hanifaru Bay, Maldivler’de mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Ülkedeki UNESCO Biyosferi kategorisinde bulunan tek alan. Hanifaru Bay’de mayıstan kasım ayına kadar çok özel bir tür olan manta ray’leri görmek mümkün.

Maldiveler’de göreceğiniz bir diğer unutulmaz manzara ise Barabara’da. Bir balina köpekbalığının önünüzden geçişini görmek anlatılamayacak bir deneyim.

Curated No.11'i satın almak için tıklayın. 

Read more

London Guide by Georgi Akirov

London Guide by Georgi Akirov

VENICE by Licinio Garavaglia

VENICE by Licinio Garavaglia

Mykonos Guide by Mario Hertel & Thomas Heyne

Mykonos Guide by Mario Hertel & Thomas Heyne

Your Cart

Your cart is currently empty. Click here to continue shopping.