arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

Roma Guide by Gabriele Salini

Roma Guide by Gabriele Salini
KONAKLAMA

Büyüleyici bir yerde kalmak istiyorsanız Hotel Locarno, şık bir yerde kalmak istiyorsanız JK Place, havalı bir yerde kalmak istiyorsanız G-rough kesinlikle önereceğim oteller arasında yer alıyor.

GASTRONOMİ DURAKLARI

Fontana di Trevi'de yer alan Al Moro, çarpıcı geleneksel yemekleriyle en sevdiğim yer. Şayet snob değilseniz yeni ve otantik olmayan Rocco restoran iyi bir seçenek. Bir restorandan çok aile mutfağı olan Settimio al Pellegrino, şık ve güzel olan Piano Strada ve Roscioli’ye kesinlikle gidilmeli.

EN İYİ ŞEHİR MANZARALARI

Villa Borghese'de yer alan Villa Medici veya Pincio'da güzel bir yürüyüş ile manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Palatino Tepesi’nde, Roma kentinin tarihi kalıntılarına 40 metre yukarıdan bakabilirsiniz. Güzel açık bir havada ise, Giardino Ortobotanito'dan Gianocolo çeşmesine kadar yürüyüş yaparak şehrin güzel manzaralarını deneyimleyebilirsiniz.

ALIŞVERİŞ DESTİNASYONLARI

Via di Monserrato mükemmel bir alışveriş caddesi. G-rough'un bitişiğinde yer alan SBU ise, en sevdiğim erkek giyim mağazası.

TARİH VE SANAT DURAKLARI

Trastevere'de yer alan ve New York’lu galerici Gavin Brown tarafından çağdaş sanat galerisine dönüştürülen kilise, ‘Sant'Andrea de Scapis’ kesinlikle görülmeli. Lorcan O’neill'in de güzel bir galerisi ve seçilmiş genç sanatçıları var. ‘GNAM Galleria Nazionale di Arte Moderna’ ve ‘Caffè delle Arti’ de önereceğim müzeler arasında yer alıyor.

Curated No.14'ü satın almak için tıklayın.

Read more

Alentejo Guide by José António Uva

Alentejo Guide by José António Uva

VENICE by Licinio Garavaglia

VENICE by Licinio Garavaglia

Singapore Guide by Neil Jacobs

Singapore Guide by Neil Jacobs

Your Cart

Your cart is currently empty. Click here to continue shopping.