arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

New York Guide by İzak Şenbahar

New York Guide by İzak Şenbahar

LEZZET DURAKLARI

Şef Jean Georges tarafından yönetilen The Mark Restaurant, yakında New York’ta açılacak olan Caviar Kaspia, Sant Ambroeus ve Kappo Masa favori duraklarım arasında yer alıyor.

EN İYİ MANZARALAR

Dünya Ticaret Merkezi, Brooklyn Heights ve Rockefeller Center kesinlikle iyi manzaralar sunuyor.

ALIŞVERİŞ ZAMANI

Çok alışveriş yapan biri değilim ama Bergdorf Goodman mağazası ve Madison Caddesi alışveriş için iyi tercih olacaktır.

SANAT ZAMANI

Larry Gagosian'ın sahibi olduğu ve yönettiği global çağdaş sanat galerisi Gagosian ve Acquavella Galleries’in yanı sıra, Avrupalı ve Amerikalı sanatçılar ile müze kalitesinde sergiler düzenleyen Skarstedt Gallery, görülmesi gereken yerler arasında.

NEW YORK SOKAKLARINDA…

New York hiç uyumayan şehir. Kelimenin tam anlamıyla 7/24 açık olan bir şehir. Dünyada gece saat 01:00'de açık restoran seçeneğine sahip olabileceğiniz çok fazla şehir yok. Yurt dışındayken bu titreşimi özlüyorum.

Curated No.20'yi satın almak için tıklayın.

Read more

New York Guide by Chris Norton

New York Guide by Chris Norton

VENICE by Licinio Garavaglia

VENICE by Licinio Garavaglia

Bali Guide by Andrew Steele

Bali Guide by Andrew Steele

Your Cart

Your cart is currently empty. Click here to continue shopping.