arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

Milan & Italy Guide by Stephen Alden

Milan & Italy Guide by Stephen Alden

RESTORANLAR VE LEZZET DURAKLARI

Milano'daki Peck ve Montenapoleone caddesindeki Café Cova. Çok sevdiğim bu iki mutfak durağı; geleneksel yemekleri, şarapları, peynirleri, etleri ve dondurma çeşitleriyle İtalya’nın gastronomik simgelerinden.

UĞRANMASI GEREKEN GALERİLER

Eş başkanlığını Miuccia Prada ve Patrizio Bertelli'nin yaptığı kültür-sanata adanmak üzere 1993'te kurulan Fondazione Prada'nın Milano'daki yeni binasını herkes görmeli. Rem Koolhas’ın firması OMA, Milano’daki yüz yıllık bir içki imalathanesini, Fondazıone Prada için 24 karat altın giyinmiş bir “büyülü ev”, bir traverten “podyum” ve ayna ile örtülü bir sinema içeren bir yeni sanat merkezine dönüştürdü. Post-endüstriyel ve yeni mekanlardan oluşan bu kampüs, Milano şehrinin olağanüstü bir görünümünü sunuyor.

EN İYİ ŞEHİR MANZALARI

Duomo, Highline Galleria, Palazzo Lombardia, Pirellone, Torre Branca ve Trienal terasları şehrin 360 derece manzarasının keyfini çıkarmak için ideal yerler.

ALIŞVERİŞ ZAMANI

Lüks bir alışveriş caddesi olan Montenapoleone’de alışveriş yapmak çok doğru bir tercih olacak.

Curated No.17'yi satın almak için tıklayın.

Read more

South Africa Guide by Dalené Claassens

South Africa Guide by Dalené Claassens

VENICE by Licinio Garavaglia

VENICE by Licinio Garavaglia

Roma Guide by Marie- Louise Sció

Roma Guide by Marie- Louise Sció

Your Cart

Your cart is currently empty. Click here to continue shopping.