arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

Mykonos Guide by Nıkolas Ioannıdıs

Mykonos Guide by Nıkolas Ioannıdıs

SEVİLEN LEZZET DURAKLARI

Akşam yemeği için Matsuhisa Mykonos, Cocco ve Katrin. Öğle yemeği için ise Fokos, Kiki’s, Tasos Taverna, Nicolas Taverna ve Nammos.

EN GÜZEL MANZARALAR İÇİN

Cocco’s’ta hem tarihi Little Venice semti hem de yel değirmenleri manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz. Belvedere’deki Sunken Watermelon Bar ise Mikonos şehri ve Ege Denizi’nin eşsiz gün batımı manzarasına sahip.

ALIŞVERİŞ TUTKUNLARINA

Mykonos Town’da yürümek, açık havadaki bir alışveriş merkezini gezmek gibidir. Küçük, bağımsız dükkanları keşfetmek için burada sokaklarda kaybolmanızı tavsiye ederim. Bir diğer seçenek ise Nammos alışveriş merkezi; tüm büyük markaların mağazalarını burada bulabilirsiniz.

Curated No.23’ü satın almak için tıklayın.

Read more

Mexico City Guide by Carlos Couturier

Mexico City Guide by Carlos Couturier

VENICE by Licinio Garavaglia

VENICE by Licinio Garavaglia

Gstaad by Tim Weiland

Gstaad by Tim Weiland

Your Cart

Your cart is currently empty. Click here to continue shopping.