arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

London Guide by Georgi Akirov

London Guide by Georgi Akirov

GASTRONOMİ DURAĞI 

Nereye gidersem gideyim, şehrin kendine has adreslerini tercih ederek oranın yerlisi gibi hissetmek isterim; Londra'da bu adres Piccadilly'deki Wolseley. 

KONAKLAMA 

Bu konuda cevabım çok net, Londra dendiğinde tabii ki, Hotel Café Royal. 

SANAT

Yakın zamanda 150.yılını kutlayan Royal Academy of Arts gibisi yok. Ayrıca Tate Modern, seçkileriyle beni etkilemeyi her zaman başarıyor. 

ALIŞVERİŞ DURAKLARI 

Alışveriş merkezlerindense sokaklarda gezinmeyi, dükkanlara girip çıkmayı daha çok seviyorum. Londra'da Jermyn Street, Savile Row, Regent Street ve tabii Carnaby Street'teki küçük dükkanlar favorim. 

Şu sıralar kitap alışverişimi internet üzerinden gerçekleştirsem de Londra'da çok sevdiğim bir dükkan var. Café Royal'e kısa bir mesafede, Piccadilly'de konumlanan Birleşik Krallık'ın ayakta kalmış en eski kitapçısı Hatchards.

Curated No.12'yi satın almak için tıklayın.

Read more

Singapore Guide by Neil Jacobs

Singapore Guide by Neil Jacobs

VENICE by Licinio Garavaglia

VENICE by Licinio Garavaglia

Maldives Guide by Sonu Shivdasani

Maldives Guide by Sonu Shivdasani

Your Cart

Your cart is currently empty. Click here to continue shopping.