arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

MERCEDES-BENZ X MONCLER: PROJECT MONDO G

MERCEDES-BENZ X MONCLER: PROJECT MONDO G

Mercedes-Benz ve Moncler iş birliğiyle hayata geçirilen PROJECT MONDO G, sanat ve teknolojinin sınırlarını zorlayarak gerçekliği yeniden tanımlıyor.

PROJECT MONDO G, Mercedes-Benz ve Moncler'in işlevselliği ve tasarımı bir araya getirme konusundaki ortak tutkusunu ortaya koyuyor. Her iki marka da fonksiyonellik ile estetiği mükemmel bir denge içinde birleştirerek, lüks ve konforun yeni standartlarını belirliyor. Yer çekimine ve gerçekliğin algılanan sınırlarına meydan okuyan bu yolculuk, katılımcıları sıfır yer çekiminde sınırsız esnekliğin ve işlevselliğin keyfini çıkarmaya davet ediyor.

İş birliğinin en çarpıcı yansımalarından biri de G-Serisi'nin ikonik tasarım özelliklerinin Moncler'in şişme ceketlerinin karakteristik tasarım dili ile buluşması. Bu birleşimle zıtlıkların da uyum içinde yeni bir harmoni yaratabileceğini ortaya koyan tasarım kontrast ve estetik yaklaşımıyla yeni bir bütünlük yaratıyor. Böylece off-road aracının sağlamlığı ile yumuşak kapitone kumaşın zarafeti arasındaki diyaloğu, sanatın ve tasarımın sınırlarını aşan eşsiz bir esere dönüşüyor.

Lansmanı geçtiğimiz yıl Londra Moda Haftası'nda Moncler Genius defilesinde yapılan, sadece bir adet üretilen ve dünya turuna çıkan “PROJECT MONDO G” Türkiye’yi de ziyaret etti. 14-19 Şubat’ta Kartalkaya Kaya Palazzo Mountain Resort'ta, 21-29 Şubat arasında ise Galataport İstanbul’da sergilendi. Mercedes-Benz X Moncler PROJECT MONDO G Mercedes-Benz ve Moncler iş birliğiyle hayata geçirilen PROJECT MONDO G, sanat ve teknolojinin sınırlarını zorlayarak gerçekliği yeniden tanımlıyor.

Read more

Bir Hayalin İzinde: İstanbul Modern X Bosch Ev Aletleri

Bir Hayalin İzinde: İstanbul Modern X Bosch Ev Aletleri

YVES SAINT LAURENT BEAUTY X DUA LIPA

YVES SAINT LAURENT BEAUTY X DUA LIPA

Your Cart

Your cart is currently empty. Click here to continue shopping.